+90 216 368 01 80

Kurumsal

kurumsaltab

Prokanal Firması, 2009 yılının sonlarına doğru kurulan, adından da anlaşılacağı üzere atık su kanallarıyla ilgili her konuda profesyonel çözümler sunmayı hedef edinen bir firmadır. Kısaca bahsetmek gerekirse yetkili satıcısı olduğumuz firmalar şu şekildedir;

İtmeli tip kanal görüntüleme kameralarını imal edip tüm dünyada satışa sunan Alman MİNCAM firmasının Türkiye de ki tek temsilcisiyiz. Bu ürünlerin sadece satışını değil, satış sonrası servisini de üstlenmekteyiz.

Kanal temizleme araçlarında bir dünya markası olan WİEDEMANN & REICHHARDT firmasının Türkiye de ki tek yetkili satıcısıyız.

Almanya’dan HUGO FRAUENHOF firmasının da Türkiye de ki tek temsilcisiyiz. HUGO FRAUENHOF atık su kanallarının bakım onarım işlemlerinde gerek duyulan her türlü ürünü stoklarında bulundurup, Avrupa çapında satışını yapan bir firmadır. HUGO FRAUENHOF firmasının Türkiye de ki tek temsilcisi olmak, kanal yıkama hortumları üreticisi olarak tüm dünya da tanınan TRELLEBORG, PARKER, SEMPERİT firmalarının ürünlerini de stoklarımızda bulundurma olanağını sağlıyor.

Kanal temizleme başlıkları ( nozullar ) ve aksesuarları konusunda da ENZ firması ile çalışmaktayız. Bütün bunların yanında kanal onarım ürünleri, tıkama balonları, sanayi hortumları, bağlantı elemanları ve iş güvenliği donanımlarını da siz profesyonel müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Kanal rehabilitasyon işinde  PRİMUS LİNE firmasının

Tamir manşonlarında ise TEEKAY firmasının Türkiye’de ki  yetkili satıcısıyız.

Siz profesyonel müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği daha bir çok ürünleri de stoklarımıza katacağız. Avrupa’nın en iyi marka ürünlerini satıp, profesyonelce satış sonrası hizmet sunuyoruz.İstendiğinde danışmanlık hizmeti verip, personel eğitimi görevini de yerine getiriyoruz.Kısacası kanal bakım, onarım hizmeti yapan firmaların ve belediyelerin ihtiyaçları olan her konuda profesyonel bir hizmet veriyoruz.

 

 

moncler outlet moncler outlet online outlet moncler piumini moncler tiffany milano tiffany outlet bracciale tiffany orecchini tiffany tiffany milano tiffany outlet bracciale tiffany orecchini tiffany peuterey outlet peuterey uomo giubbotti peuterey piumini peuterey peuterey outlet peuterey uomo giubbotti peuterey piumini peuterey hogan outlet hogan rebel scarpe hogan hogan uomo hogan outlet hogan rebel scarpe hogan hogan uomo hogan outlet hogan rebel scarpe hogan hogan uomo hogan outlet hogan rebel scarpe hogan hogan uomo tiffany milano tiffany outlet bracciale tiffany orecchini tiffany tiffany milano tiffany outlet bracciale tiffany orecchini tiffany peuterey outlet peuterey uomo giubbotti peuterey piumini peuterey